Trafik Ceza Sorgu

Trafiğe her gün binlerce araç çıkarken her gün yüzlerce de trafik kazası meydana gelmektedir. Saatte ortalama 27 trafik kazasının yaşandığını düşünürsek trafik cezalarının boyutunu tahmin etmek de zor olmaz sanırım. Maliye Bakanlığı incelemelerinde 2012 yılından toplam milyarlarca lira değerinde ödenmeyen trafik ceza borcu olduğunu bildirdi. Sürücülerin çoğu trafik cezalarından haberdar bile olmayabiliyor. Kaza yapmanın şoku ile doğal olarak aklımıza en son gelen trafik cezası almış olduğumuzdur.

Trafik cezalarınızdan haberdar olmak için siz de belirli aralıklarla 0888 233 63 63’i arayarak araç sorgula uygulamasını kullanın ve araç borç sorgulama işleminizi tamamlayın. 7 Gün 24 Saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ile dakikalar içerisinde trafik ceza sorgula işlemlerinizi yapabilmektesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

adliye dosya sorgulama dava sorgulama teknoloji hattı iphone destek hattı